linki Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun

O firmie

„Naszym przewodnim mottem jest sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów oraz być dla nich niezawodnym partnerem biznesowym.”

 

OSPRZĘT WYBURZENIOWY

Od początku swojego istnienia firma MACHTECH specjalizuje się w sprzedaży osprzętów do maszyn budowlanych oraz części eksploatacyjnych typu groty do młotów wyburzeniowych. Nieustannie rozszerzamy gamę oferowanego asortymentu i na dzień dzisiejszy oferujemy praktyczne wszystkie części zamienne do młotów wyburzeniowych, a w szczególności membrany, tuleje narzędziowe, uszczelnienia, itp.

W gamie naszego asortymentu wyburzeniowego znajdą Państwo produkty marki RAMFOS, Korea - oferujemy młoty, nożyce oraz kruszarki wyburzeniowe, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz ciągły dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych.

 

ŻURAWIE WIEŻOWE

Firma MACHTECH, korzystając ze swojej fachowej wiedzy inżynierskiej, rozszerzyła swoją działalność o wynajem i sprzedaż żurawi wieżowych. Posiadamy flotę żurawi wieżowych Liebherr 71EC, 78EC oraz 91EC. Flota nasza jest ciągle poszerzana o nowe pozycję.

 

FACHOWA WIEDZA

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy oferujemy usługi spełniające oczekiwania i wymagania naszych Klientów, odpowiadamy na ich potrzeby. Jednocześnie zmierzamy do ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji naszego zespołu, polepszania organizacji oraz najważniejsze - podnoszenia jakości naszych usług.

Gwarantujemy:

  • porady doświadczonych inżynierów  przy montażu i eksploatacji zakupionych u nas produktów,
  • pełen serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny,
  • wymagane atesty i certyfikaty,
  • wysoką jakość usług jak również terminowość ich wykonania,
  • realizujemy zamówienia specjalne,

Serdecznie zapraszamy do współpracy :-)